Ogłoszenie Wójt Gminy Trzebownisko:

Sprzedaż węgla na warunkach preferencyjnych dla mieszkańców Gminy Trzebownisko

Szanowni Państwo, trwa sprzedaż węgla na warunkach preferencyjnych dla mieszkańców Gminy Trzebownisko.

Apelujęaby wszystkie uprawnione osoby z terenu Gminy Trzebownisko, które planują nabyć węgiel na trwający sezon grzewczy 2023 r. składały wnioski o wydanie zaświadczeń niezbędnych do zakupu węgla i nie zwlekając realizowały zakup w wyznaczonym składzie.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebownisku będzie przyjmował wnioski o wydanie zaświadczeń, potwierdzających uprawnienie do zakupu węgla do dnia 10 marca 2023 r.

Węgiel jest dostępny w składzie, jednak niezbędne jest przeanalizowanie czy bieżąca dostawa pokryje zapotrzebowanie gospodarstw domowych z gminy Trzebownisko na trwający sezon grzewczy. Osobom, które będą chciały nabyć węgiel po wyznaczonym terminie nie gwarantuję że węgiel będzie dostępny i dobrej jakości.
 

Wójt Gminy Trzebownisko
Lesław Kuźniar